Wonderwall

perex

Myšlenka, která se zrodila během cesty po jihovýchodní Asii, byla jednoduchá: vdechnou nový život zchátralým dřevěným prvkům interiéru a použít je jako dekoraci. Studio Wonderwall urazilo od té doby dlouhou cestu a nyní spolupracuje s řadou řemeslníků.

kredit

Text: Vojtěch Souček | Foto: Wonderwall

text 1

Studio nepřistupuje ke své práci jako k recyklaci. Jejich cílem je povýšit staré dřevo na vyšší úroveň, jak sami říkají: dělají ho lepší. Dřevo používané na výrobu jejich obkladů pochází ze starých lodí, podlah, padlých stromů, železničních pražců a opuštěných domů. Každý kus je originál se svým vlastním příběhem.

galerie 1

citace 1

“Různorodá kolekce se přizpůsobí stylu interiéru, ať už jde o soukromý dům, hotel, restauraci, bar či obchod.”

text 2

Různorodá kolekce se přizpůsobí stylu interiéru, ať už jde o soukromý dům, hotel, restauraci, bar či obchod. V realizovaných projektech zdobí nástěnné panely Wonderwall stěny, pulty i stropy.

Celý výrobní proces si studio řídí samo. Pravidelně navštěvují svoje pracoviště v Indonésii a ví o všech truhlářích, se kterými zde spolupracují. Proto mají jistotu, že jsou jejich panely vyráběny s láskou a lidmi, kteří mají svoji práci rádi. Každá ručně vyrobená dlaždice projde rukama několika řemeslníků a skrývá v sobě kus poctivé práce.

video

infobox

facebook

 

Podporuju skvělé nápady

TOC (zvolit toc view odpovídající kategorie)