Úzké, útlé, úsporné

perex

Současné trendy v elektronice jsou poměrně jasné – čím užší, tím lepší. A lze je elegantně aplikovat i v designu nábytku. Rádi byste pracovnu, ale schází vám dostatek prostoru? Pak čtěte dále.

kredit

text: redakce

text 1

„Kdo chce obětovat dva čtvereční metry obývacího prostoru pro nábytek, který používáme jenom občas a který nedokáže reagovat na moderní a budoucí zařízení pro domácí práci,“ přemítal berlínský designér Michael Hilgers. Klasický pracovní stůl v bytě o pár metrech čtverečních často vyžaduje prostor, který si majitel nemůže nebo nechce dovolit. Hilgers vymyslel na výsost útlé řešení.

galerie 1

citace 1

“U pohovky v obývacím pokoji může stát také elegantní a plochá police alTar.”

text 2

Pracovní místo Hidesk, které problém domácí pracovny řeší, potěší nejenom všechny singles, ale také rodinu, která ve svém bytě musí bojovat o každý centimetr. Kouzelná a chytře vymyšlená skládací pracovna nabízí pracovní plochu o šířce 75 centimetrů, na kterou se bez problému vejde i patnáctipalcový notebook s myší.  Po skončení práce lze Hidesk jednoduše složit a opřít o stěnu, nebo zavěsit na zeď; jeho tloušťka ve složeném stavu je jen osm centimetrů.

Rozložená pracovna nabízí několik poliček, do nichž můžete umístit tablet, knihy, časopisy i psací potřeby. Zadní panel je navíc přizpůsoben pro přívod proudu pro nabíječku, takže se nemusíte potýkat se spletí kabelů. Hidesk je zhotoven z odolné překližky, kovové díly jsou vyrobeny z práškovaného hliníku. Pracovna je velmi lehká; díky tomu není problém ji přemisťovat z jedné místnosti do druhé. Vybírat můžete z několika barevných provedení.

Michael má řešení i pro případ, kdy chcete domácí pracovně přidělit stálé umístění. Vytvořil pracovní místo Mueller Flatmate; je moderní variací na malé sekretáře s výklopnou deskou, které byly oblíbené v devatenáctém století.

galerie 2

inzerce

Inovatiní světelná řešení LED a managment osvětlení

text 3

Ještě úspornější variantou je Mueller Workframe, pracovní deska, kterou můžete zavěsit na zeď. Oba modely lze po skončení práce jednoduše uzavřít sklopnou pracovní deskou. Stejně jako Hidesk mají obě verze elegantně vyřešený rozvod elektrických zásuvek, takže je nutné připojit jenom jeden přívodní kabel.

A co se čtečkou nebo s tabletem, když je chcete odložit, ale tak, aby zůstaly pořád při ruce? Pokud vám vadí, že se vaše přístroje pořád někde povalují, můžete využívat další šikovnou vychytávku z Michaelovy tvůrčí dílny. Police Mueller Bibook se zavěsí na stěnu poblíž postele, pohovky nebo vašeho oblíbeného křesla. Štěrbina v regálu umožňuje připojení kabelu nabíječky. Tvar police je univerzální, takže ji můžete zavěsit ve dvou polohách – s regálem pro přístroj orientovaným buď vodorovně, nebo svisle.

galerie 3

infobox

Michael Hilgers

mail@rephorm.de

facebook

 

Podporuju skvělé nápady

TOC (zvolit toc view odpovídající kategorie)