Michelberger hotel

perex

Před pěti lety se Tom Michelberger rozhodl, že si přestane stěžovat a začne něco dělat. Chtěl najít místo, kde by mohl bydlet společně přáteli. Zpočátku uspokojoval jeho představy byt, ale čím déle o tom přemýšlel, tím více jeho sny rostly. A tak vznikl Michelberger hotel. Inspirativní a kreativní místo, o které se Tom může podělit nejenom s přáteli.

kredit

text Vojtěch Souček | foto James Pfaff

text 1

Po dlouhém hledání ideálního místa a financí na realizaci, které bylo jako na horské dráze, mohl Tom začít. Jakmile dostal klíče od domu, shromáždil kolem sebe fantastické, kreativní a charismatické přátele, aby mu pomohli s přestavbou. Dal všem lidem svobodu uplatnit své vlastní nápady a sny v každém zákoutí a detailu. Na vzhledu pokojů se spolu s Michelbergerovým týmem podílel ateliér interiérového designu designéra Wernera Aisslingera.

galerie 1

citace 1

Dal všem lidem svobodu uplatnit své vlastní nápady a sny v každém zákoutí a detailu.

 

text 2

Tvůrčí proces při budování hotelu vedl nakonec ke vzniku designového studia, které plní Michelberger hotel originálními objekty. Studio tvoří pět lidí soustřeďujících se na interiéry, módu, programování a grafický design. Hotelu je tedy skoro vše ušito na míru a díky tomu vyniká svojí jedinečnou atmosférou.

galerie 2

infobox

facebook

 

Podporuju skvělé nápady

TOC (zvolit toc view odpovídající kategorie)